Informace

Nasledujte nás na Facebooku

  • Sukýnky na zakázku

    Máte-li zájem o originální sukni dle vašeho návrhu, rádi ji pro vaši princeznu zhotovíme. S výběrem střihu a materiálu rády poradíme.

  • Zakázková výroba doplňků

    Připravíme pro vás doplňky podle vašich představ. Sponky, čelenky, náramky, korálky - nic pro nás není problém. Pracujeme i s FIMO hmotou, hot-fixy a dalšími zdobícími metodami. Kontaktujte nás, rády vyrobíme doplněk snů vaší holčičky.

Hvězdičky

Hvězdičky Počet produktů: 58

Ručně háčkované hvězdičky patří na vánoční stromek do každé rodiny. Nádherně navodí atmosféru Vánoc, lehounce povívají ve větru. Příprava každé hvězdičky je velice pečlivá a je k tomu zapotřebí hodně trpělivosti. A tu my máme - a právě proto se k Vám dostane originální a pečlivě propracovaný výrobek. Ozdobte svůj stromek, nebo byt, našimi origin...

Ručně háčkované hvězdičky patří na vánoční stromek do každé rodiny. Nádherně navodí atmosféru Vánoc, lehounce povívají ve větru. Příprava každé hvězdičky je velice pečlivá a je k tomu zapotřebí hodně trpělivosti. A tu my máme - a právě proto se k Vám dostane originální a pečlivě propracovaný výrobek. Ozdobte svůj stromek, nebo byt, našimi originálními hvězdičkami, či s nimi podarujte vaše blízké.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 58 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 58 položek