Informace

Nasledujte nás na Facebooku

  • Sukýnky na zakázku

    Máte-li zájem o originální sukni dle vašeho návrhu, rádi ji pro vaši princeznu zhotovíme. S výběrem střihu a materiálu rády poradíme.

  • Zakázková výroba doplňků

    Připravíme pro vás doplňky podle vašich představ. Sponky, čelenky, náramky, korálky - nic pro nás není problém. Pracujeme i s FIMO hmotou, hot-fixy a dalšími zdobícími metodami. Kontaktujte nás, rády vyrobíme doplněk snů vaší holčičky.

Háčkované výrobky Počet produktů: 28

Ruční práce patří v dnešní době k velmi vyhledávaným artiklům. Všechny naše ručně háčkované výrobky byly vypracovány s velkou trpělivostí a pečlivostí. Jedná se o výrobky originální - všechny jsou našimi vlastními návrhy.  

Podkategorie

Andělé

Ručně háčkovaní andělé vnesou do vašeho domu štěstí a požehnání všem členům rodiny. Jejich výroba trvá velmi dlouho, ale výsledkem jsou krásní štíhlí andělé, kteří jakoby právě spadli z nebes.

Zvonečky

Háčkované zvonečky pro štěstí i pro zkrášlení vánočního stromečku. Každý ze zvonečků má srdce ze třpytivého kamínku a šňůrku na zavěšení. Jejich výroba je náročná a jen díky tomu se k vám dostane skutečně krásný a propracovaný zvonek! Podarujte své blízké a přátele tímto šťastným zvonkem - dostanou tak skutečně originální výrobek...

Hvězdičky

Ručně háčkované hvězdičky patří na vánoční stromek do každé rodiny. Nádherně navodí atmosféru Vánoc, lehounce povívají ve větru. Příprava každé hvězdičky je velice pečlivá a je k tomu zapotřebí hodně trpělivosti. A tu my máme - a právě proto se k Vám dostane originální a pečlivě propracovaný výrobek. Ozdobte svůj stromek, nebo byt, našimi originálními hvězdičkami, či s nimi podarujte vaše blízké.

Háčkované čepičky

Ručně háčkované čepičky pro vaše krásné holčičky. Každá z čepiček je originál - dle našeho vlastního návrhu. Výsledkem našeho "háčkovacího snažení" je krásná pokrývka hlavy, která holčičkám nesmírně sluší. Máme dva typy čepiček - jarní/letní (jsou vyrobeny z lehké bavlny, která dobře saje pot) a podzimní/zimní (hřejivé čepičky).

Háčkované hračky

Překrásné hračky naší šikovné háčkařky Dany.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 28 položek